Petiţie pentru revenirea liniei de autobuz 102 la traseul iniţial

romeo

/ #144 linia 102

2012-01-31 21:19

nu inteleg de ce s-a injumatatit traseul liniei 102 . practic era cel mai bun traseu posibil din bucuresti . nu sunt de acord cu noul traseu . de ce sa platesc doua calatorii pt a ajunge in zona real vitan ? eu stau la diham si pt a ajunge in zona berceni trebuie sa iau 102 apoi 202 , practic sa platesc 4 calatorii dus intors . plus ca stau si inghet de frig la cet sud , nervi intinsi la maxim din cauza aglomeratiei si pierdere de timp . ultima data am pierdut 30 de minute cu trambalarea de la o masina la alta. practic calatorii de pe un traseu se urca in alt traseu .si tot aceeasi aglomeratie . un imbecil cine a gandit aceasta isprava . este o bataie de joc . doresc ca cei in masura sa repare aceasta greseala si linia 102 sa revina la vechiul traseu . ar fi benefic pt toata lumea si nu ar mai fi aceasta harababura . am stat in statie la blv basarabia in sensul spre cora pantelimon 30 de minute pt a lua 102 si am avut neplacuta supriza sa vad ca masina e aglomerata si nu ma pot urca,astfel am asteptat alta.inainte veneau foarte repede , acum astepti mult si bine pana vine o masina . vreau sa se schimbe aceasta greseala . multumesc !