Spune NU desfiintarii SMURD!RESPECT RAED ARAFAT!


Musafir

/ #130 Re: Re:

2011-12-30 21:40

#122: I-am Ciuruit - Re:

Pentru voi dragii mei pdl-isti ,ca vad ca voi sunteti cei care politizati subiectul aparand chiar o "javra ordinara" vorba politistilor cu care banuiesc ca ati vazut ce sa intamplat dupa protest, nu stiu ce cautati pe acest site.Daca aveati ceva lumina in scorbura aia pe care o purtati pe umeri si pe care voi o numiti a fi cap, puteati observa numai din discursul chelului pe care il lingeti atat in cur incat ia cazut parul,ca are ceva impotriva sistemului SMURD si al lui Arafat(cel mai mare dusman al introducerii unor alte sisteme private)care de altfel nu ar trebui nici macar mucii sa-i dea pe hotul care a vandut FLOTA,Alro Slatina,a pus CFR pe butuci,spitalele si multe alte fapte de mare bravura.Puteti sa-mi rastalmaciti si mie cuvintele chiorului de la alegeri?Am iesit din recesiune!!Salariile profesorilor vor fi marite cu 50%!Nu l-am lovit cu pumnul,doar l-am impins!Salariile nu vor scadea,cu pensiile nu se va intampla nimic.Poate imi faceti o traducere.Nu vedeti ca sunteti decat 2 dobitoci care il sustin fata de cei 700 care banuiesc ca au vazut si declaratia chelului.ASA CA VA RECOMAND SA VA DUCETI LA INSTRUIRE LA SCOALA DE VARA A PDL CA E CONSTIPAT PRESEDINTELE VOSTRU SI ARE NEVOIE URGENTA DE UN SERVICIU PRIVAT DIN PARTEA VOASTRA!