Mireasa pentru Fiul Meu = REGIZAT ?

Ema

/ #18

2011-11-26 22:39

Intr-adevar, cum spunea cineva mai sus, Catalin Dumitru e producatorul.. si ghici cum o cheama pe Andreea noastra ? Andreea Elena Dumitru paaam paaaam :)) Deci.. nu stiu sigur cate persoane sunt "infiltrate", dar din cate am citit, am auzit, m-am documentat, Andreea si Catalin sunt cele mai dubioase.. Andreea e sigur de-a lor.. dar si Catalin are ceva acolo. Sa va explic si de ce: Va mai amintiti ca intr-o emisiune a fost intrebat daca e actor sau ceva de genul acesta ? El a raspuns categoric ca nu, ca a fost figurant cand era copil dar nimic mai mult, si aici s-a abandonat subiectul. Ma intreb eu acum.. de ce nu s-a insistat ? De ce o productie attaaaaaat de "serioasa" i-a permis lui Catalin sa minta telespectatorii, fara a-l trage la raspundere sau macar fara a-l contrazice.. Catalin a fost la cating pentru "Narcisa salbatica" si ptr "Burlacita".. Acum puteti intelege si nemultumirea acestuia, fata de Victora$, in momentul cand acesta din urma, i se adresa cu numele intreg CATALIN MOVILEANU.. Acum va provoc pe toti, sa cautati pe google : CATALIN MOVILEANU, pentru a va convinge de cele spuse de mine, precum si ANDREEA ( ELENA ) DUMITRU, ca sa ii vedeti intreaga activitate profesionala, dar si BALAN ALEXANDRU, pentru a vedea cum se exprima lumea fata de el, cum il desciu si ce adjective i se atribuiesc.. unele nu foarte deplasate, avand in vedere ca.. de-a lungul competitiei, eu una le-am "dedus" din comportamentul si din infatisarea acestuia ( comportament necontrolat, cearcane, insomnii etc etc etc )