Pedepsirea celor 3 care au maltratat un catel cu un topor ruginit


Musafir

/ #5571

2016-10-18 05:59

este inadmisibil ce se intimpla in rominia taea mea si nu imi vine sa cred ca autoritatile nu fac nimic...nu exista nici oscuza trebuie pedeapsa maxima impotriva acelor brute pt a da un exemplu clar ca asa ceva nu se mai tolereaza intro societate civilizata ...mie rusine ca sunt romin desi nu traiesc in taea vin destul de des si ma crucesc dr ororile comise ..in ce rara ati mai auzit sa se impusti ciini de pe strada cu nici o pb faea pic de mila pt ca exista o lege data de alti imbecili patrati care ii disculpa pe motiv ca se aflau pe fond de vinatoare ..sper din tit suflwtul ca data viitoate idiotii sa impuste un copil care fuge dupa o ratusca asa poate ga sesuzati si va dati seamade gravitatea faptelor ...este inadmisubil ce se intimpla in tara mea mie rusine ca nu sa gasit o solutie civilizata la niste suflete nevinovate dulcice nu vor decit ubire..sa ne fie tusine nu avem nici cel mai mic grad de cultura ca poti sa crezi ca intro tara civilizata in sec 21 se omoara ciini cu toporul si secera ...rusinerrr...ne arata europa cudegetul...unde sa mai pomenit asa ceva rusine ...ciini exista pe strada tot din cauza oamenilor pt ca n rominia nu se sterilizeaza microcipeaza sise face abandonul in masa e rezultatul actiunii oamenilor ei nu suntvinovati...daca fiecare am ar lua in ciine sa il ingrijeasca in fata blocului curte nu in lant facut o cusca ar duspare de pe strazi e pb noastea nu pb i sut hefericita ce are victime suflete jevinovate rusine ...sa traiesti kntro tara unde 3 indivizi imbecili cu bita schilodsc un biet catelus si scapa nepedepsiti estrigator la cer ...arara gradul zerode inferioritate incultura prostie al poporului romin care accepta asa ceva ...in alte tari ar fi fost inchisi fara drept de apel in tara mea subt protejati sub pretext ca aa se face la tara da ca aici e tara lui peste o taea idiora jnde oricine isi face legea ..rusne ..nu mai am cuvibte ...vreau sa ma duc sa iau conducerea de gut vreau pina la 7 ani inchisoare pt bestiile astea si un ex dur pt altii ca el ...rusine ...