Examen National

Un elev de liceu care s-a saturat de acest cacat mediatizat

/ #4072

2016-06-29 23:48

     Bai oameni buni, voi sunteti idioti?!
Cum sa faceti o petite pentru un cacat de exercitiu de la o proba la matematica tocmai pentru un exercitiu simplu de la primul subiect?!
Va este greu ca voi sau copiii vostri nu sunt prosti si dati vina pe sistem ca i-a indus in eroare?! Sunteti PENIBILI, toti si cei ce ati semnat acest rahat de petitie, dar si cei care ati lansat-o! Deschideti ochii, nu vedeti ca pe an ce trece, subiectele sunt din ce in ce mai usoare fiindca copiii Romaniei sunt din ce in ce mai tembeli!? Eu unul am vazut subiectul, iar daca te uiti chiar si cu un singur ochi iti dai seama ca 3 este raspunsul corect, iar cei care au pus 8, nu vreau sa stiu ce au facut la celelalte subiecte mai grele fata de primul. Nu mai aruncati vina pe oricine, chiar daca au fost multi copii ''indusi in eroare'', nu, nu a fost nicio eroare, sunt ei PROSTI, asta nu inseamna ca a fost o problema cu subiectele, inseamna ca este o problema cu o parte din copiii tarii....

Incetati cu acest obicei de a da vina pe altii cand voi sunteti direct raspunzatori de lipsa voastra de cunoastere. Lasati prostiile, invatati, nici macar in clasele generale nu va mai straduiti sa bagati ceva in capetele alea lenese si seci, la liceu, sa zicem ca o sa ajungeti pe acolo, ce o sa mai faceti?!

     Incetati cu acest CACAT de petitie pentru ca este o prostie, iar daca ministrul invatamantului o aproba, inseamna ca si cu el este o problema, nu doar cu ''plozii'' din zilele noastre