Stop internarii copiilor in spital fara parinti!


Musafir

/ #370

2016-04-29 19:41

Nici nu stiu cum sa incep...acum 3 luni mi sa intamplat aceelasi lucru.Sunt din Sibiu am dus copilul la pediatrie intr-o seara, lau consultat so mi sa spus ca este grav can trebuie internat LA terapie intensiva cans am auzita am intrebat-o daca ma pot interna so EU mi sa spus din start can nu....mai avem in pic so ma puneam in genunchi in fata lor doar sa ma lase sa fiu langa el,lam last cu greu,a doua zi am mers de dimineata mi sa spus ca copilu e tot acolo...dar numi spuneau nici ca e bine nici ca e rau.....miau spus sa merg acasa ca ma suna cand il muta in so ma pot interna,am sunat non stop mimic.....dimineata cand am mers miau spus ca copilu e in salon de azinoapte ca se simte mai nine,atunci am intrebat de ce nu mau sunat,de ce nu Mia spus nimeni mimic????era tarziu. .....scz dansei.Vreau sa ma internez? Nu poti!De ce,asa ati spus?Vorbeste cu Doctorita.A venit Doctorita si iam spus sa ma interneze mia raspuns ca nu....a venit sotul is bagat 2 mil in buzunar sa razgandit Mia spus ca ma interneaza.Cand am intrat in salon baietelul Meu de 1 si 2 luni plangea nimeni nu era langa el,era speriat,slabit nici putere sa mearga nu mai avea.Din acel moment I am promise lui,me ca nul mai las singur pentru mimic in lume aunt niste nenorociti sa le dea Dumnzeu sa sufere cat sufera copii lasati acolo Fara o vb buna,Fara o imbratisare faraaa multeee