Fetița care a fost violată la doar 2 ani este din nou în pericol!

T.L

/ #1041 Revoltator!!!

2016-04-27 09:59

Sunt mama a unei fetite de aproape 2 ani..Nu sunt in Moldova de ai nu urmaresc tot ce se petrece asa ca in 2014 nu am auzit de acest caz..am vazut acum petitia pe faceook,am citit despre ce e vorba si din primile rinduri nu au inceput a curge lacrimile ..nu imi pot imagina suferinta prin care a trecut acest copil..este strigator,este strasnic ceia prin ce a fost nevoita sa treaca si totul datorita neglijentei mamei(care intr-un final cum considera curtea suprema nu i s-a demonstrat vina )..Ce demonstratie mai trebuie nustiu....unde era cind s-a intimplat barbaritatea ,unde era cind copilul ei statea lesinat,unde era cind copilul ei era in spital si medicii cu acele mame straine fetitei o ajutau sa se recupereze..Ea intre timp facea alti copii.. strasnic!!!!

Doresc sanatate copiilor si cit mai curind sa iasa sin asa numita famile` prahadnoi dvor`..Mamicilor si tuturor care au ajutat-o au facut un lucru care nu ai cum sa il descrii..

Autoritatile ,directia protectia copilului sper sa monitorizeze copii ,sa-si faca treaba asa cum trebuie ca cit mai curind sa deschida ochii si sufletele celor ce se tin  doar de lege(Curtea Suprema) si ca fetele sa fie in siguranta cit mai repede ca domane fereste sa nu ajunga la o alta nenorocire!!!