Ambasadoarea României în Statul Israel nu ne mai reprezintă


Musafir

/ #23

2015-11-22 18:51

Pentru a se face dreptate,de ani de zile ne confruntam cu aceleasi proble fara a fi rezolvate in nici un fel!Imi este rusine ca de fiecare data cind sintem nevoiti sa apelam la serviciile Ambasadei sa fim tratati ca niste sclavi si priviti de sus!Sint aici de 25 ani si am ,,experimentat,,pe promia mi piele de asa,,zise le servicii,,cu nervi,tipete si insulte!Am vazut oameni imobilizati in carucioare care veneneau de la sute de kilometrii,stind la acele cozi si trimisi acasa pt ca lipsea nu stiu ce act,pt ca domniile sale nu raspund la telefoane sa dea informatiile necesare.....cam greu pt ei!! As vrea sa mentionez ca nu am nici un interes de nici un fel,scriu aceste rinduri pt ca este inadmisibil ca dupa atitia ani sa functioneze acelasi sistem ,,mizerabil,,Am cunoscut personal si pe cei care au fost inaintea Dnei Postirnac,....DEZASTRU!!!In urma atentatelor care au avut loc in urma cu citiva ani in Tel aviv,domniile sale sunau oamenii sa i informeze daca cumva exista si vreun roman ranit,dinsii pretinzind ca nu are rost sa se deplaseze sau sa se informeze direct ce si cum!!!Si sa nu uitam ca au fost! Exact ca si acum cind acesti oameni raniti si viata care le atirna de un fir de ata!!Ce au facut?S aulaudat,pozat,si practic nimic!!Tot oamenii de rind s au interesat ,au mers au ajutat! Sa le fie RUSINE.PT MINCIUNILE GOGONATE!!! Va multumesc!