Pedepsirea celor 3 care au maltratat un catel cu un topor ruginit


Musafir

/ #3360

2015-10-08 12:14

EU NU AM SEMNAT ACEASTA PETITIE!
A fost o scamatorie!
Nu contest faptul k indivizii trebuie aspru pedepsiti pentru fapta lor insa modul cum obtineti voi semnaturile este ILEGAL si incalca orice norma a protectie datelor!
Oameni care in numele "unui gest umanitar" sau a unei "cauze nobile" fac un site DOAR pentru a culege o baza de date cu emailurile fraierilor care isi baga e-mailul acolo crezand k fac o fapta buna, o baza de date pe care apoi o folosesc in mod FRAUDULOS, sunt la fel de nemernici ca orice om care apeleaza la INSELATORIE!!!
VA DAU PE MANA AUTORITATILOR CU TOT CU PRINSCREENURILE facute la e-mailul primit si la dovada k nu poti sa stergi e-mailul din baza de date!!!
Am accesat o singura data acest site si am semnat o petitie! DE ATUNCI PRIMESC IN CONTINUU emailuri cum ca as mai fi semnat altele, lucru NEADEVARAT!
Nu voi mai accesa NICIODATA acest site ba dimpotriva va voi da pe mana autoritatilor pentru ca "semnatura" este obtinuta FRAUDULOS: primesti un email cum ca te-ai fi semnat petitia si iti spune sa accesezi un link pentru a confirma semnarea petitiei si-ti spune sa accesezi ACELASI link pentru a sterge! In schimb este o MINCIUNA ca poti accesa linkul sa stergi! Este o scamatorie pentru care veti plati!