Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!

Anne

/ #40358 Stop violurilor,crimelor,tâlhăriilor și pedofiliei!!!

2015-07-23 10:34

Deci e strigător la cer ce i s-a intamplat fetei din Vaslui.Ce fel de țară suntem dacă trăim la grămadă cu violatorii,pedofilii,criminalii și tâlharii?Ce țară suntem unde justiția nu e în stare și capabilă să facă dreptate?Cât de javră să fii să faci averi pe pielea unor oameni care le-au fost distruse viețile?Mi-e scârbă de justiția din țara asta.Or fi și oameni drepți,dar cred că sunt puțini ori pe cale de dispariție...străinătate scrie pe toți.Am ajuns o țară de căcat.Ne facem de râs.Pentru acei căcați nu am decât gânduri grele...Sper doar să li se întâmple exact după cum au gândit și săvârșit și la fel și cei care îi susțin să le fie terminate viețile la fel cum s-a terminat pentru fata asta pentru că nu o să mai fie nici femeie nici om toată viața.Poate un pic își va reveni , dar așa ceva , asemenea grozăvenie nu se uită niciodată.Judecătoarea și procurorul și toți care nu au făcut dreptate sper doar să ajungă nenorociți pe viață , să fie pedepsiți de Dumnezeu după cum merită iar țăranii ăia boccii să fie castrați și să le fie ceva băgat undeva știți voi ....atât merită.E revoltător ce se intâmplă în țara asta...Suntem cu toții o bătaie de joc iar cei care cred ce cred și spun ce spun și gândesc cum gândesc sunt niște handicapați și retardați și se lasă păcăliți.Nu am decât cuvinte de rușine față de tot ce se întâmplă !!!!