Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!


Musafir

/ #40097

2015-07-23 09:09

E ingrozitor ce i s-a intamplat fetei si e evident ca viata ei nu va mai fi niciodata aceeasi de dinainte,va avea sechele,iar faptul ca cei 7 monstrii "ii rad in nas" si se plimba nestingheriti nu o ajuta deloc,nu ca inchiderea lor o va face sa uite vreodata prin ce a trecut dar asa e normal ca acestia sa-si primeasca pedeapsa maxima pentru ca nu a "mutila" in viitor si alte femei.Nu stiu cum sunt facute legile la noi in tara,dar nu mi se pre normal ca violatorii,pedofilii si criminalii sa se plimbe liberi si chiar de ajung sa fie inchisi sa li se dea drumul dupa putini ani,avand de cele mai multe ori pedeapsa mai mica decat hotii plus si despre cei ce fura ar fi multe de zis,cei ce fura "un ou" au pedepse de n ori mai mari decat cei ce fura "un bou"(asta atunci cand sunt pedepsiti) de cele mai multe ori insa acestia scapa ieftin,fie nepedepsiti niciodata,fie dupa cateva luni in inchisoare cu arest la domiciliu ,ei furand miliarde care niciodata nu vor fi recuperate,iar cei ce-au furat o gaina,sa faca ani grei de inchisoare,deci multe nu-s in regula cu legile noaste si cu cine le aplica dupa bunul lor plac si evident dupa cum si de unde beneficiaza de sponsorizari ca e evident ca la noi coruptia exista pe toate planurile,dar sa revenim la animalele care au batjocorit fata,sper din tot sufletul sa fie inchisi si sa se voteze o noua lege care sa-i puna in neputiinta de-a mai repeta ceea ce-au facut la eliberare si asta valabil pentru pedofili,violatori(castrare) si criminali(inchisoare pe viata)!!!...si poate asa,am respira un aer mai curat in tara asta in care banul conduce pe toate nivelurile.