Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!

musafir

/ #38844

2015-07-22 22:08

eu mi.as dori sa treaca si iei prin acealeasi chinuri prin care a trecut si fata respectiva sa vada cum e sa fi violat,lovit,batjocorit etc. nu merita sa fie liberi daca au facuto oadata si nu au fost pedepsiti sunt sigura ca o vor face din nou pt ca stiu ca nu vor fi pedepsiti...cat despre cetateanu care le lua apararea ar fi trebuit sa se puna in pielea parintilor fetei sa vada ce simt si dupa sa vb...habar nu are ce inseamna un viol sau sa fi obligata sa intreti relati sexuale,eu stiu ce inseamna pt ca am trecut prin asta,eram obligata de fostul sot sa intretin relati sexuale cu el fara ca eu sa imi doresc asta,intr.un fel sau altul primul meu contact sexual cu el fiind si virgina am fost violata de el pt ca eu nu am vrut,am fost injurata si lovita de de fiecare datat eu eram facuta la fel si lovita pt ca nu vroiam sa ma culc cu el..imi era foarte frica de el numai cand ii auzeam vocea tremuram si simteam ca imi sare inima din piept...asa ca o inteleg perfet pe fata si o sustin...trebuie sa aiba incredere in ea si sa fie puternica sa treaca peste,usor nu va trece o va urmari mereu frica si teama de barbati...va multumesc!