Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!


Musafir

/ #32691

2015-07-22 09:39

Suntem un popor de corupti .Zilnic vad cum unii oameni incalca legea si drepturile celorlati oameni din jurul lor fara sa pateasca cu nimic aceste gesturi.Am o fetita de 9 ani, sunt mama si femeie in consecinta imi doresc pt copilul meu sa traiasca intr o tara sigura in care infractorii sa plateasca cu varf si indesat.Sunt sceptica in ceea ce priveste realizarea acestei normalitati insa speranta moare ultima si am sa fac tot ceea ce mi sta in putere sa nu devin indiferenta la suferinta oamenilor din jurul meu.Suntem condusi de oameni incompetenti,corupti si fara frica de Dumnezeu.Domnule iohanis de ce nu iesiti sa vb cu poporul dvs cu tineretul datorita caruia ati reusit sa puneti mana pe tara noastra,prima doanma unde este? Rusine!Ma bucur din suflet ca nu am votat cu domnia voastra.Despre popor e vb in primul rand si apoi restul.Pacat ca nu stim sa ne alegem conducatorii si mai pacat ca oamenii competenti drepti si integrii nu candideaza .Iar pentru tine draga mea numai ganduri bune,fi tare timpul vindeca toate ranile si ai incredere ca pana la urma binele invinge raul.