Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!


Musafir

/ #29852

2015-07-22 05:58

Si eu am facut naveta cat timp am fost la liceu pentru ca la sat este o scoala generala pana in clasa a 8-a. Cum este peste tot in tara. Si cum nu era transport pentru copii am stat la ocazie. Multumesc oamenilor care m-au luat cu masina, Dumnezeu sa le dea sanatate. A fost foarte greu pentru mine sa stau la ocazie pentru ca stateam alta data si cate 2 ore, indiferent daca era ger sau canicula afara. Cand am auzit ca aceasta fata a fost violata, de animalele acestea ca oameni nu le pot spune, cand se intorcea de la scoala si mergea catre casa am zis ca trebuie sa semnez neaparat aceasta petitie. Sper ca violatorii sa-si primeasca pedeapsa, in ce tara traim, o sa ne fie frica sa ne lasam copii la scoala pentru ca astfel de besti sa ne nenoroceasca copii si sa scape basma curata doar pentru ca parinti lor sunt mai avuti si justitia corupta! Am si eu o fetita si vreau sa fie in siguranta, nu vreau sa imi fie frica sa o las sa plece la scoala. Voi oamenilor ai legi aveti grija ce sentinta dati sa fie una corecta sa se faca dreptate acestei fete si sa nu creati un precedent in ochi populatiei si sa creada uni ca pot abuza copii nostri si pot scapa asa usor cu ajutorul justitiei.