Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!


Musafir

/ #28014

2015-07-21 22:09

Suflet drag, as vrea sa iti spun ca înțeleg ce simți sau prin ce treci dar as minți!Nu știu! Nu știu și nu pot înțelege dar îmi pot imagina...si Mai știu, ca tu drag suflet ai o forta interioară de nedescris, ca esti puternica,si în primul rând curajoasă! Da,putere și curaj! Eu nu am avut nici una din doua, și astăzi, deși au trecut 15 ani de atunci,inca îmi este frica sa ies noaptea din casa! Nu mi sa întâmplat ce sa întâmplat tie căci am reușit sa "scap" la un moment dat luând-o la fugă pana am ajuns acasă, cu inima in gat,plangand și cu frică, teama de a mai ieși din casa, frica de a ma întâlni cu individul respectiv (căci era o cunoștinta,un prieten de familie)...(Nu pot desscrie detaliat întâmplarea, și știu ca înțelegi de ce)
Au trecut ani de atunci și recent am aflat ca a decedat într-un accident de mașină... Am crezut ca o astfel de veste ma va elibera Dar nu a fost asa... Nu am spus la nimeni, de frica, rușine...dar in primul rând teama de a-mi putea face poate ceva și mai rău... De aceea îmi pot imagina prin ce treci, sunt alături de tine cu inima și gândul,sa nu Îti fie teamă, fii curajoasă! Noi suntem alături de tine! Fii un exemplu pentru acele doamne și domnișoare, toate victimele care nu au avut curaj, unde teama și rușinea le-au făcut sa se închidă în ele! Te susținem suflet drag!