Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!


Musafir

/ #24806

2015-07-21 18:30

De ce am semnat această petiţie?
Am semnat această petiţie pentru că îmi doresc din tot sufletul ca cele 7 jigodii de "oameni" să ajungă şi ele la închisoare.
Să fie şi acolo cuminţi ca nişte fetiţe , cum spuneau vecinii lor că erau.
Să ajungă acolo şi să aibe parte de "sex surpriză" , că văd că le place termenul ăsta.
O să fie ei şi cuminţi , dar şi fetiţe.
Ştiţi ce le-aş face eu?
Nu i-aş băga la închisoare.Le-aş tăia organul lor "valoros" , l-aş pune la murat şi le-aş da să mănânce , obligat forţat .
Justiţia ce face?
Lumea zice că se pune bază pe justiţie.
Dacă aceşti 7 indivizi sunt încă în libertate , înseamnă că s-au dat bani pentru libertatea lor.Unde s-au dat?La judecători? (nu acuz , doar întreb)
Cum se pune bază pe justiţie dacă această fată , de 18 ani , a fost violată în noiembrie 2014 şi acum suntem în iulie 2015 şi nici acum nu s-a luat nici o măsură cu privire la pedeapsa celor 7?
Ţara asta oricum este "în genunchi" , o punem pe burtă de tot cu asemea specimene de oameni?Să ne facem ţara de ruşine cu nişte animale sălbatice care se numesc OAMENI?
Sper ca justiţia să vadă această petiţie şi să nu treacă cu vederea peste părerile miilor de români şi nu numai , care cer arestarea celor 7 violatori imbecili , analfabeţi şi alcolişti.