Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!


Musafir

/ #11276

2015-07-20 20:15

Am doua fete si am vazut cat de greu este sa cresti copii si n-as suporta sa le faca cineva rau cu atat mai grav 7 bestii ca in acest caz. Eu n-as avea nevoie de politie, mi-as face singura dreptate chiar daca mi-ar lua nu stiu cat un plan gandit asa incat nici sa nu moara nici sa traiasca, asa ar pati jigodia care s-ar atinge de copilul meu. Acum sunt mari, dar cei care la scoala sau in alte imprejurari au incercat doar sa le necajeasca, isi aduc aminte ca daca apaream la scoala fugeau toti stiind ca am venit sa "vad" de ce s-a atins de copiii mei careva. Se spunea:
" Fugiti, a venit mama lui..." Daca am apelat la profesori, ei ce sa le faca la nebuni, ca n-au voie sa-i atinga! Si aveam eu metodele mele de nu mai incerca alta data cel vinovat sa mai se apropie ci trebuia sa treaca pe partea cealalta cand le vedea. Si daca mai tarziu fetele mele terminau cu vreun prieten, I atrageam atentia lui sa nu indrazneasca s-o sicaneze vreodata ca eu vin din spate si n-a sa-i placa ce I-as face ! Asa ca va dati seama ce le-as face acelor nemernici ! Iar cel care inca nu i-a inchis, sa se gandeasca la cum se creste de greu carnea de om si cu ce sechele a ramas pe viata acea fata! dar ce fel de om este si cel care are cazul si doar citind dosarul inca nu I-a terminat?