Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!

I. Constantin
Musafir

/ #9342

2015-07-20 16:27

eu, sant tata de fata si cred ca as inebuni sa fiu pus intr-o asemenea situatie. dar cred ca as aplica legea lui alcapone, aceste besti s-ar ruga de organele in drept sa stea in puscarie deoarece afara nu ar fi in siguranta. primul pe lista mea ar fi judecatorul de complet. tare as fi curios daca are copii , sa il intreb daca ar fii fata lui tot in libertate i-ar fi lasat cu probele de la dosar. cu multi ani in urma , o judecatoare din iasi,a fost violata intr-o padure din iasi , de fata cu sotul ei. dupa acest viol , judecatoarea a fost transferata la completul de judecare a violurilor,o perioada buna de timp cine viola si cadea sa fie judecat de acel complet , stia ca isi ia pedeapsa maxima.iar pentru violatori am un mesaj,cum ei s-au unit impotriva fetei violate, tot asa si in puscarie sant puscariasi care au acasa fete si ei se transforma in regizori si impreuna cu proaspetii violatori fac un film cum a fost violul .dar avand in vedere ca in puscarie nu sant fete ,toti pe rand joaca rolul fetei .cu aceasta eu am incheiat si va respect pentru aceasta emisiune ce vrea sa insemne un dus rece pentru autoritatile care se imbogatesc pe suferinta altora ,deoarece in romania nimeni nu a incercat sa-si faca dreptate singur , incepand cu acesti judecatori s-au asa zisi judecatori sclavi ai banilor nemuncitii.