Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!


Musafir

/ #4132

2015-07-19 10:02

Pentru ca imi pasa! Imi pasa ca in aceasta tara devin vedete toti marii interlopi si fostii puscariasi. Imi pasa, pentru ca atunci cand iese un hot din puscarie se inghesuie in jurul lui puzderie de reporteri dornici care mai de care sa ii afle opiniile cele pretioase, in loc sa fie tratat cu sictirul pe care il merita. Pana si acesti golani despre care e vorbirea au ajuns vedete la toate televiziunile si in toate ziarele. Imi pasa, pentru ca justitia imparte dreptatea diferentiat functie de cata avere au unii infractori.Imi pasa, pentru ca pe zi ce trece ma simt tot mai amenintat pe strada incat nu am curajul sa intervin nici macar sa salvez o gaina dar mite un om. Imi pasa, pentru ca politia romana este ca si inexistenta pe strazi iar cea municipala chiar este platita de pomana. Imi pasa, de viata acelei fete care a crezut pentru o clipa ca are de a face cu oameni cand de fapt avea in fata sapte primate (sa ma scuze primatele daca se vor simti jignite de aceasta asociere).Imi pasa de faptul ca iata insasi tara este condusa de o mana de infractori dovediti sau pe cale de a fi. Pe scurt imi pasa de ce se intampla in aceasta tara si nu ar trebui sa se intample!