Desfiintarea Departamentului Romanilor de Pretutindeni


Musafir

/ #3

2015-05-17 14:07

care departament al hotilor de bande organizate de mafioti din parlament.oamenii buni ne fura bani din taxele care le platim parlamentarii Romaniei. eu am fost la titu bojin sa il rog sa ma ajute cu o problema de droguri din timisoara si a zis ca nu il intereseaza sa ma duc la robu. da el cu ce sa ocupa sa ne manince bani impreuna cu scirbele de la antidrog din timisoara de truti gabriel si ofiterii lui care unul a si zis ca viata e grea mai trag si ei o tigara. si asta e una din belelele in care am intrat din cauza cui? a statului roman si a parlamentarilor care nu ne apara. ca ei au venit sa manince bani poporului roman la monte carlo si pe coasta de azur iar copii romanii din atena cauta prin lazile de gunoi sa manince altii cinta prin autobuz altii fura in bande organizate bagazele turistilor si asta ca sa supavietuiasca. ca ce puem face cei care ne conduc parlamentarii si senatorii ne au dus la catastrofa. oamenii buni nu exista nici un departament exista doar cit sa fure ei si cum sa se distreze. ei din sferele lor inalte nu ne pot auzi sint surzi la durerea noastra. ei au sufletele inghetate.