Tratamente pentru hepatita C astazi, nu maine!

Toma ... stiti voi care !

/ #290 Condamnati la MOARTE prin ... INDIFERENTA !

2015-04-16 15:42

 Daaaaaaaaaaaaaaaaaa ! - Iata ca mai este putin pana la 1 Mai ( muncitoresc ) si nu s-a miscat NIMIC ! Si boala noastra avanseaza , castiga teren irecuperabil fata de noi ! NECROZAREA ficatului este direct proportionala cu trecerea timpului ! 

Cand am spus ca trebuie rupta pisica in doua - IESIREA IN STRADA - multi m-au blamat si s-au multumit cu locul caldut din varful fotoliului dupa ce au semnat O PETITIE ! SI ??? - NIMIC - NADA - ZERO - NICHT -NOTHING -ничего - SEMMI -HİÇBİR ŞEY - etc !

Ca pe vremuri , asteptam sa ne dea ' STATU  si casa , si butelie , si bilete la bai si mai stiu eu ce ! Dar asta era ,, pe vremurile comuniste ,,  - Azi e altfel , daca nu te lupti  Mori si in urma unei biete raceli in spital ! Ce sa mai zic de o operatie deosebita , un transplant ?Deja trecem intr-o alta dimensiune - ajungem la PRANORMAL ! 

Va mai aduceti aminte sloganurile celor din strada care chemau oamenii in timpul REVOLUTIEI ! - Au fost insa destui care au stat pititi dupa perdea sau sub fusta nevesti !

CRED - SUNT SIGUR - CA NUMAI PRIN IESIREA IN STRADA SE REZOLVA ! 

DECI - cine vrea  SOVALDI - Sofosbuvir ???