Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

CREANTELE OLTCHIM.

/ #32398 Re: Re: Re: S-a publicat lista completă a creditorilor Oltchim. Verificati daca sunteti pe lista!

2015-01-22 07:12

#32395: papa ion - Re: Re: S-a publicat lista completă a creditorilor Oltchim. Verificati daca sunteti pe lista! 

 Am publicat eu buletinul de insolventa aici pe petitie,  preluat de la  economica.net, asa ca altii acum se dau viteji, insa sunt niste mizerii infecte, Legea 85/2006 specifica tot ceea ce am publicat si aratat pe petitie,... nu ca altii imbarlicatori, dezinformatori, hoti, deturnatori de adevar si alte fapte.... In tabelul respectiv este masa credala, sumele creante neachitate din timpul insolventei nu apar ( minciunile celor din Oltchim si a ministrilor sau sindicatelor..., scornelile lor cu masa credala ) deoarece numai dupa publicarea planului de reorganizare se vor arata si tabelele de creante din ianuarie 2013 pana azi.

 SARLATAN GHEORGHE PIPEREA CU ASOCIATII & CO.:  www.oltchim.ro

SARLATANIE PRIN SPOLIERE SI NEMERNICIE MARCA PIPEREA LA OLTCHIM.

SPOLIÉRE s.f. Acțiunea de a spolia și rezultatul ei; jefuire, prădare; înșelare; spoliație. [Pron. -li-e-. / < spolia].
Sursa: DN (1986) | Adăugată de LauraGellner | Semnalează o greșeală | Permalink

A FOST O COMPLICITATE SINDICATE #30008 (TOATE, INCLUS SI VINCEA  CARTEL ALFA) SI STATUL ROMAN#30014 SUNT IN CULPA.

OLTCHIM INCHIS, SA MULTUMESTI SINDICATELOR SI STATULUI ROMAN.

CU INSOLVENTA NU-I DE GLUMIT.