Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!


Musafir

/ #31995 Re: SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA SC. OLTCHIM SA.

2015-01-13 17:17

#31993: SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA SC. OLTCHIM SA. - SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA SC. OLTCHIM SA. 

 Tu efectiv , ma obligi sa iti raspund urat dar ma fortez sa nu o fac. Nu sunt lider si nici nu ma autointitulez, suntem un grup dar cu parere foarte mic care incercam sa punem atat cat putem noi presiune pe hotii care ne-au furat banii. Referitor la afirmatia ta ca suntem prosti sau asa cum vre tu sa sugerezi , iti fac cunoscut ca in acel grup nu sunt si multe persone cu studii superioare. Probabil la tine chestea cu inteligenta e un complex. Vrei si tu sa ai ceea ce nu ai avut niciodata si cu care nu te-ai nascut,oricum incerci degeaba , e tarziu si noaptea lung coboara(chiar si in asa zisul tau creier sau ce o fi el). Ti-am mai zis , te contrazici. Odata spui ca ai fost furat si ca statul roman si sindicatele sunt in culpa, alta data ne spui ca totul e normal si ca ne vom primii banii si pe deasupra si penalitati si dobanzi. 

Vorbesti de parca tu ti-ai fi obtinut toate drepturile si noi nu si  suntem niste prosti in comparatie cu tine. Oricum eu unul mi-am facut o parere despre tine si nu vreau sa mai comentez si nici nu vreau sa iti mai raspund pentru ca nu vreau sa intru in derizoriu in discutii interminabile cu tine.