Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA SC. OLTCHIM SA.
Musafir

/ #31654 Re: Re: Re:

2015-01-02 18:32

#31652: - Re: Re:  

Au trecut doi ani de zile deoarece am fost pacaliti de sindicate si statul roman, au evoluat faptele lor si inca ei continua sa nu ne achite aceste drepturi legale, fapte in derulare si multe scorneli si scoatere din context chiar in public prin presa..., alte fapte. Ce s-a intamplat in procese..., ele continua..., cel de scoti din context. Ai cerut gresit si ai primit total gresit si o mare parte din acesti doi ani i-am pierdut pe tampeniile facute de falsi avocati si naivi ca tine si multi altii identici... Eu asta ti-am tot scris si tu nu vrei sa intelegi, sindicatele de pui tu palma sa le ti apararea si statul roman s-au ocupat de fapte ilegale si cu participarea unora ca tine si altii care sunteti scosi din context. Papagaliceasca si naivitatea prostiei pe care o porti la mistocareala proasta si scoasa din context, nu realizezi alte fapte comise..., nu numai ca au fost redirectionati banii in alte scopuri dar s-au OPRIT PLATILE CATRE BENEFICIARII DE DREPT SAU MAI GRAV AU FOST PLATI FACUTE CATRE UNU DIN CREDITORI IN DEFAVOAREA ALTOR CREDITORI DIN LISTA DE SE JUDECA LA PROCESUL INSOLVENTEI, INCLUSI NOI DISPONIBILIZATII CAT SI ANGAJATII PRIORITARI SI DE DREPT PRIMII LA ACHITARE DE PLATI CATRE DESTINATIE, NOI NAIVULE, ACESTEA SE PEDEPSESC SI JUSTITIA TREBUIE SI ESTE OBLIGATA SA CERCETEZE FAPTELE COMISE..., IMPREUNA CU ALTE  FAPTE SI DETURNARI DE SALARII... ALTE FAPTE...., SAU TOT EVIDENTIAT AICI PE PETITIE.

POTI SA STAI LINISTIT TU, TOT INCHIS SI SCOS DIN CONTEXTT RAMAI, VEI VEDEA ANUL ASTA CINE ARE DREPTATE SI DE CE DOI ANI AM FOST BLOCATI SI INCURCATI CHIAR DE UNII CA TINE  SCOSI DIN CONTEXT si multe altele...