Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

SINDICATELE SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA !!!!!
Musafir

/ #29190

2014-11-16 09:41

Deacord cu tine, a incercat, insa a pastrat CCM, asta nu poate sa nu ne supere faptul ca SLO NU a fost  cu proprii cotizanti un adevarat aparator, ce pretentii sa mai avem pentru toti angajatii care sunt prin legea CCM aparati de SLO indiferent de optiunea pe care o au, ba mai mult ne-a creat probleme. Crede-ma ca stiu ce spun si nu ti-am aratat tot, am postat doar ceea ce ne-a adus cea mai groaznica dezinformare, din multe altele.... Nu zi hop pana nu trecem de 19 noiembrie 2014 la Tribunalul Ramnicu Valcea si o sa discutam altfel, atunci aflam adevarul si nemernicia sau reglarea catre respectarea legii si legilor. Avocatii nostri sunt cu ochii pe evenimente.

Chiar si asa s-a batut pasul pe loc pentru a rezolva problemele si din cauza asta suntem azi aici TOTI.

p.s.: Te rog frumos sa nu mai dezinformezi, atata doresc de la tine. Multumesc.

#27146: - Tribunalul Vâlcea a decis intrarea "Oltchim" în insolvenţă CE ESTE PE PETITIE ESTE SCRIS SI-N DECIZIE SI TOT CE EXSITA SUNT PUBLICE, AI INTELES.

 

Societate in insolventa,
in insolvency,
en procedure collective

SC OLTCHIM SA RM VALCEA

Sentinta nr. 617 din 30.01.2013 pronuntata de Tribunalul Valcea in dosarul 887/90/2013

Legea 85/2006 privind procedura insolventei, consolidata 2010 ABROGATA

#28378 CONTRACTUL COLECTIV DE MUNCA ( CCM )

http://portal.just.ro/

Portal  > Tribunalul VÂLCEA  > Informaţii dosar

Informaţii generale

Nr. unic (nr. format vechi) : 887/90/2013
Data inregistrarii 25.01.2013
Data ultimei modificari: 30.07.2014
Sectie: a II a CIVILA
Materie: Faliment
Obiect: cererea debitorului - L85/2006 art.27 alin.5
Stadiu procesual: Fond