Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

CREANTA

/ #28789 Re: Re: Re: Re: Re: Planul de reorganizare al OLTCHIM iese după alegeri

2014-11-09 19:05

#28768: - Re: Re: Re: Re: Planul de reorganizare al OLTCHIM iese după alegeri 

Drgul si scumpul meu coleg,

Cred ca esti foarte odihnit , dar degeaba. Probabil vrei ca prin intermediul acestei mizere petiti sa iti inhibi frustarile tale de o viata. Probabil toata  viata ta te-ai considerat ceea ce nu ai putut fi, adica sa ai si tu o pregatire acolo, sa ai o functie acolo, sa poti sa te mandresti si tu la apropiatii tai ca esti si tu cineva (esti o pula si aia bleaga). Oare ti-o fi greu sa copiezi un articol de lege si sa il pui pe aceasta mizerie? Cred ca nu, cred ca e mult mai greu sa intelegi ca drepturile tale salariale nu trebuiau sa fie creante si mai greu ca orice iti este sa intelegi ca de fapt banii tai au ajuns in salariul lui Talpasanu, Spiru 1 si Spiru 2 , Alin Smeut , Valentin Popescu si altii.

Ma oboseste sa raspund la toti prostii care de fapt nu vad in ce tara traiesc , refuzand sa vada realitatea. Oare nu vezi ca in tara asta nenorocita nimic nu se mai obtine fara presiune?

Eu cred ca te va prinde varsta de 80-90 ani (vezi ca nu sunt rautacios) pe care tii doresc in primul rand sanatosi, scriind pe acesta petitie cu niste degete batrane si obosite pe niste taste tot la fel de batrane si  obosite " c   r   e   a   n   t   a" , " c   r   e   a   n   t   a" , " c   r   e   a   n   t   a" , " c   r   e   a   n   t   a" , " c   r   e   a   n   t   a" , " c   r   e   a   n   t   a" , " c   r   e   a   n   t   a" , " c   r   e   a   n   t   a" , " c   r   e   a   n   t   a" , " c   r   e   a   n   t   a" ,