Demisia, Titus Corlatean!

ariadna
Musafir

/ #1891

2014-11-06 19:28

FAC PARTE din cei 10.900.000 de specimene INFERIOARE, bicisnice, demne de dispret, pleava societatii, care nu merita sa ridice ochii la un potential PRESEDINTE de talia (eu sunt de TEAPA, nu de talia...) Am o mama de 90 de ani, la fel ca mine, amandoua suntem asa cum NI S-A SPUS, "basiste". Imi cunosc locul in societatea romaneasca, jos, foarte jos! RECUNOSC, nu ma pot ridica la inaltimea celor 7.400.000 cetateni *ELITA neamului romanesc, care au votat- are dreptate domnul Victor, am inteles de prima oara, nu stiu de ce a trebuit sa ne-o repete AGAIN, and AGAIN, and AGAIN...suntem pleava societatii. Nu pot fi egala cu cei 7,4 milioane, nu indraznesc sa intinez aceste persoane cerand prin VOTUL MEU sa le stau alaruri. Nu pot sa ii discreditez UNINDU-MA cu domniile lor. VOI VOTA cu cel care, poate la fel de dispretuit ca si mine, ca noi, la fel de lovit "din toate pozitiile", ma va accepta, asa cum sunt, "un vaut-rien". NU SUNT dintre cei 7,4 milioane! Cum ma mai rabda pamantul!
Merg la vot, cu capul plecat, cu ochii in pamant si il votez pe cel care nu imi va aminti niciodata ratacirea mea, de a-l "realege" pe BASE, prin neparticiparea mea la acel referendum. VOTEZ, deci, EXIST! COGITO ERGO SUM!