Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

SINDICATELE SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA !!!!!
Musafir

/ #28186 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-10-25 14:57

#28185: - Re: Re: Re: Re:    ESTE OBRAZNICIA SI IMPERNINTA TA NATIVA, AI CREAT STAREA DE CONFLICT SI O ALIMENTEZI CONTINUU...!!!!!!!!!!! INDIFERENT CINE ESTI, SAU AI FOST !!!!!!!!!!!

 Poftim???? Cine ma..... tu????? Si pe mine ma opreste lumea pe strada si-mi este rusine de tot ceea ce faceti. DA si eu sunt luat la fel ca tine, dau cu subsemnatul de ceea ce ati mancat voi gogomanii, aberatii, TOATE DECIZIILE VOASTRE NEMERNICE...s.am.d.!!!!!!!!!!!!!!!

TE-AM AVERTIZAT DE FOOOOOARTE MULT TIMP CA O SA AJUNGEM IN SITUATIA ASTA, N-AI VRUT.....!!! ITI MERITI SOARTA.

SA-TI CUMPERI MEMORIE. DE TOT CEEA  CE FACETI.

TOTI CREDITORII SUNT TRECUTI AICI IN PETITIE, TOTI PARTICIPANTII SUNT TRECUTI IN PETITITE, UNII AU SI DECEDAT....!!!!!!!

Ti-ai asumat PUBLIC FAPTELE TALE, PE  TOATA PERIOADA OLTCHIM.

 Revizuieste gandirea, dar rapid. Si cere-ti scuze public.

La momentul asta nici nu mai are importanta cine esti, daca faci afirmatii de genul asta. ESTI IN CULPA.

SI PE MINE DE CE MA OPRESTE FISCUL (ANAF), SA-MI SPUNA BA.... AU FACUT NISTE NATARAI...., NISTE CHESTIII....?????? SI MI-AU ARUNCAT SI O HARTIE, CICA ASA AU ZIS EI.....!!!!!!!!!

Injuraturile sunt sterse. In privinta "denigrarilor", sunt fapte cum am scris pamfletare si cu libertatea de exprimare a noastra a tuturor PE TOATE FAPTELE COMISE SI ILEGALITATILE FACUTE DE RESPECTIVII CARE APAR, iti asumi faptele tale, daca erai om cinstit si corect, poate ai fi fost apreciat, insa cum n-ai fost, ramai cum esti si acum, acelasi, istoria ta nu poate fi stearsa cu buretele, sunt evenimente si participari ale tale, faptele tale au ramas si continua chiar si acum.

Asa cum ati cerut sa fie trasi vinovatii situatie Oltchim, asa si voi veti raspunde de ceea ce ati facut, noi aici doar am fost observatori si libertatea de exprimare nu ne-o luati voi, avem dreptul asta si nu este calomnie, poti incadra la pamflet, sau ironie, ori voi v-ati ocupat de cu totul altceva, chiar si acum in orele astea.