Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

SINDICATELE SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA !!!!!
Musafir

/ #28158 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-10-25 13:35

#28157: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Treaba ta. Nu-ti permite sa ce....???? Maaaa nu cunosti termenul "a terfeli ", poate-ti trebuie psiholog rapid, sa-ti explice cu ce te-ai ocupat tu, nu noi.

Ce vorbesti maaaa, am dreptul prin lege sa ma pronunt la ceea ce ma afecteaza, TU PUMNUL IN GURA NU BAGI NIMANUI, AI INTELES, AI FACUT ATATIA ANI IN OLTCHIM ACUM E JUDECATA VOASTRA.

TU ACUM AI DEMONSTRAT SCRIS, AU VAZUT ALTII CU CE OCUPI TU, PERSOANA TA, FOARTE BINEEE, SA SE STIE, INSA TU CONTINUI...

Asa cum ati cerut sa fie trasi vinovatii situatie Oltchim, asa si voi veti raspunde de ceea ce ati facut, noi aici doar am fost observatori si libertatea de exprimare nu ne-o luati voi, avem dreptul asta si nu este calomnie, poti incadra la pamflet, sau ironie, ori voi v-ati ocupat de cu totul altceva, chiar si acum in orele astea.

PARTICIPAREA SI DAUNE-INTERESE TUTUTUROR PAGUBITILOR, ADICA NOI,  CARE TE-AM LASAT SI V-AM LASAT, SI V-AM TOT ATENTIONAT, NU MAI FACETI SI NU MAI.., NU MAI..., NU S-A PRINS DE VOI...

OAMENII NU VA LASA SI NICI LEGEA PRIN CEEA CE ATI FACUT, ATI PIERDUT SI PROCES IN INSTANTA, ASTA E..., VA MERITATI SOARTA.