Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!


Musafir

/ #22051 Re:

2014-06-14 11:24

#22050: Musafir -

Daca ne lasam pe mana avocatilor facuti la apelul bocancilor, unii care au camasa scosa din nadragi si in slapi sau altii complice la a ne jegmanii si din putinul care-l avem.... Deee, ne-am gresit instantele. Acum (azi) suntem la alta discutie si dovezi care asistam si le avem..., CONFORM ANAF SI PILON II pensii private ( BANCI ), PLUS ADEVERINTA DE DESFACERE CCM de la data disponibilizarii si restul actelor care le avem, OLTCHIM TREBUIE SA ACHITE. Pentru ca anul 2013 s-a incheiat si pentru ei, dar pentru NOI NU, noi suntem azi in 14.06.2014, viramentul lor catre anaf si pilonul II pensii, ne afecteaza viata si traiul, pentru ca eu nu pot beneficia de protectie sociala sau sa beneficiez de cursuri gratuite pe subventie, reducere  iarna la caldura, lemne pentru foc...etc. si de toate drepturile mele unde-mi cere hartie de la FISC, pentru ca apar ca am bani, ori noi nu avem banii. SA NE DEA BANII.

 

Stiti ca eu daca am imprumut la banca cu rate neachitate la timp din motivul asta ca nu am bani de rate, bancile cautandu-ma prin  biroul de credit unde m-au raportat, eu, voi, noi aparem ca restantier catre ei, dar aparem cu bani la ANAF impozitati din suma platilor compensatorii conform CCM... O sa-mi puna propire pe TOT, pentru intarzierile repetate si datoriile cumulate fara vina mea sau a voastra. Unde ne sunt banii ca sa putem achita ratele la banci  si  sa nu mai cumulam intazieri ? OLTCHIM....