Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!
Musafir |
/ #16576 Re: ofticativa fraierilorBAI BOSCHETI TU SA TACI LINGAULE SIASCULTA AICI2014-02-04 07:40#16559: HALA DE ELECTROLIZA III - ofticativa fraierilor LA FOTA;CE NAIBA A I MA CERNEV CU NOI MUNCITORI DE RIND DIN OLTCHIM,CA DE APROAPE 30 DE ANI NU A M VAZUT ASA CEVA IN ULTIMUL AN,SA BAGI INTRIGI ,AMENINTARI ,JIGNIRI SI DENIGRARI,PT CA PINA N 2012 TOTI ERAM FRATI SI NE INTILNEAM PE PLATFORMA SI BEAM O BERE IMPREUNA ,IN 10 MINUTE PINA VENEAU AUTOBUZELE,DAR ACUM AM AJUNS SA NE BATEM PRIN SECTII,DE CE MAI CERNEV[CORUPTULE]DE CE ,PAI FOTA LE STIE MIZERABILULE CARE ESTI,I AI CORUPT SI PE TALPASANU SI PE SMECHERUL DE BALAN[ALTI CORUPTI],IAR PESTE NOAPTE CUM A I VENIT SI TU PRIN ACEASTA NESIMTIRE POLITICA A LUI VOZGANIAN SI ORDINARUL DE COMUNISTO SECURIST VOICULESCU[AM UITAT DE MAGARUL ZAREMBA],L AI ADUS PE BANDITUL DE PIPEREA SA TI TINA TRENA IN A DENIGRA[STITI VOI MIZERABILILOR,GENERALUL ,CU ANTENELE LUI VOICULESCU]ASTA FACI SI DUPA MAI MULT DE 1 AN SI 6 LUNI,CONTINUI SA CORUPI OAMENI NEVINOVATI,SA NE MATRASIM INTRE NOI,SA TE BATA D ZEU NENOROCITULEEE,MULTI OAMENI NU TE IERTAM;MARS ACASA CU TALPASANU SI BALAN,CA AVEATI DE TOATE SI INAINTE,V A MAI TRBUIT CE,,,CIOLANUL NENOROCITILOR SI TRADATORILOR DE OLTCHIM,DAR SI DE VALCEA ,,SI MAI ZICEA I DE REPORNIRE [NESIMTITULEE],CIND TALPASANU SI BALAN ,IMPREUNA CU TINE SCIRBO,FACEA TI ANGAJARI[NEPOTISME],IAR OAMENI DIN MENTCHIM PLECAU ACASA ESCROCULEE,,EU FOTA UNUL NU TE IERT ,,IUDAA,TREBUIA SA TE DEA AFARA CIND A I FURAT GENERALUU,,[ALUP IGUS CERNEV] |
|
Petiții promovate de alți utilizatori
Împotriva alegerii și menținerii în funcție a unei persoane implicate în lipsirea de viață a unei persoane!
Vrem o legislație pro-europeană a artificiilor care să respecte drepturile românilor la fel ca și drepturile celorlalți cetățeni europeni.
SUNT FEMEIE ȘI AM DEMNITATE, SUSȚIN DIANA GUDIMA!
Integrarea medicinilor traditionale si de stil de viata, in ingrijirile medicale
Spune STOP eutanasierii câinilor sănătoși din adăposturile publice din Timiș!
Cerem sancționarea influenceriței Marilu care a lovit o pisică – STOP cruzimii față de animale!
Susținem desemnarea lui Ilie Bolojan ca Prim-Ministru al României
LIBERTATEA de EXPRIMARE
Salvăm Casa Dinu Lipatti
APEL „Salvați Sala CUB”, Teatrul Național Iași
Cerem arestarea lui George Simion pentru instigare la violență și scoaterea în afara legii a partidului AUR
Cerem investigarea suspiciunilor de fraudare a alegerilor și renumărarea voturilor – respectați democrația!
Noi romanii vrem pace! Respect față de toate statele, conform Constituției Romaniei Art 10
Anularea cetateniei Române persoanelor din Republica Moldova
Doriți să schimbați ceva?
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți. Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel? Porniți o mișcare socială creând o petiție.
Creeați propria dumneavoastră petițieAlte petiții care v-ar putea interesa
Retragerea "Ordonanței Sărăciei" și protejarea personalului din instituțiile publice de cultură
643 Creat: 2025-06-30
Scaunul Auto pentru Copii si Centura de Siguranta Salveaza Vieti!
14196 Creat: 2021-04-05
Bursele olimpicilor – investiția în viitorul României, nu o cheltuială!
1154 Creat: 2025-06-27
GRATIERE 2025
23452 Creat: 2025-02-03
Spunem NU redeschiderii gropii de gunoi de la TITU!
414 Creat: 2025-06-26
Stop abuzului față de puiul de ligru de la grădina „Arca lui Noe”!
120 Creat: 2025-06-28
Demisia Mihail Neamțu!
2479 Creat: 2025-06-25
Grevă generală -Ministrul David trebuie să plece!!!
338 Creat: 2025-05-21
NICUSOR DAN, DEMISIA din functia de presedinte, URGENT!
758 Creat: 2025-06-04
Semnam pentru a ne alege prin vot democratic Avocatul Poporului si cei 9 Judecatori ai Curtii Constitutionale!
21713 Creat: 2025-05-26
Referendumul pentru demiterea Preşedintelui României Nicusor Dan
12589 Creat: 2025-06-04
ROMÂNIA NU-ȘI SACRIFICĂ COPIII!
370 Creat: 2025-06-25
Petiție către factorii decizionali – În legătură cu situația Minei de Sare din Praid! Petíció a döntéshozókhoz – A Parajdi Sóbánya helyzetével kapcsolatban!
50 Creat: 2025-06-28
Vrem o legislație pro-europeană a artificiilor care să respecte drepturile românilor la fel ca și drepturile celorlalți cetățeni europeni.
3995 Creat: 2025-06-14
Sprijin din partea statului pentru beneficiarii programului „Prima Casă (+/1/2/3/4)”.
1154 Creat: 2025-06-23
CIPRIAN MEGA, NU EȘTI SINGUR! ADEVĂRUL VA TRIUMFA!
26 Creat: 2025-06-30
Dreptul la proprietate privata (eliminarea acordului Vecinilor)
81 Creat: 2025-06-27
Declararea Târnăveniului și comunelor afectate ca zonă calamitată
509 Creat: 2025-06-23
Cerem Justiție pentru Călin Georgescu – Președintele Votat, Anulat Fără Dovezi
29 Creat: 2025-06-28
Toți elevii cu media 9.50+ merită bursă – stop limitei de 15%!
62 Creat: 2025-06-26