Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!


Musafir

/ #15743 ptr 15.729

2014-01-19 19:24

Imi place copile cum gandesti ! Sunt-ala-care scrie Dumnezeu cu "d"-mic.Ia baga un pic la tertecuta, analistule ! Cum au creat GHIOCA si CERNEV, haos ? Intreaba-l pe ILINESCU , STIE EL MAI MULTE. Sau , intreaba-l pe BURDOAZA-de ce i-a parasit pe acesti "luptatori" de gherila. Cine i-a tolerat pe acesti victoriosi? Pai Coclet si Balan i-a facut sa creada ca sunt dracu pe pamant! Ce zici, am dreptate ? Sunt acesti indivizi purtatori de virus politic ? Pai astia sunt lideri de sindicat , cand ei, mancau porci mistreti la protap pe la Bujoreni si acum, ne dau lectii de moralitate ? Revenind la greva, sa-mi spui tu mie-au fost amendati sau chiar pe punctul sa li se faca dosar penal unora care -zic ei-au blocat drumul ? Au fost mancatori de rahat, care i-au dat in primire. Ii stii si tu ! La astia faceam referire, copilas ! Tu faci acum conexiuni , ca vine fostul director, asta cu scenaritele las-o moarta. Dar ca sa-ti dau un raspuns, retine : toti privatii , vor sa le conduca afacerile, niste profesionisti. Care or fi aia, vom vedea! CA RASPUNS FINAL : AI DREPTATE-CU TOTII-VREM CA OLTCHIMUL SA FIE PUS PE PICIOARE.