Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia


Musafir

/ #16736

2014-01-17 16:34

discriminat ,batjocorit ,nu inseamna nimic pe linga faptul ca acest securist ordinar ignora cu desavarsire existenta unei natiuni care s-a saturat de impertinenta de care da dovada fata de institutiile statului. Am fost politist ,acum sunt un intretinut dintr-un somaj de 400 de lei, {al sotiei} pentru ca meseria pe care o stapinesc bine nu are cautare,pe linga faptul ca am asistat la un dezastru financiar din cauza deciziilor politice am avut ocazia sa vad si oameni judecati nedrept:exemplu -batran ,80 de ani ,batut de fiul sau regulat a avut proasta inspiratie sa se apere ,din nefericire in mana a avut un cutit fiul agresiv fiind acum mort.pedeapsa unui om care sa aparat 15 ani inchisoare ,martori citati fara afi fost la locul faptei virsta 80 de ani ,bolnav de arterita fiindui amputat un picior in inchisoare,prezinta pericol public??????????,suntem obligati sa suportam adevaratii criminali care ne zdrpobesc tara acestia nefiind considerati pericol public,de ce????????????????????????????????????????????????