Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia


Musafir

/ #8083 Fara subiect, doar predicat

2014-01-17 00:53

Nevrednicilor, am postat si eu opinia personala, diferita ca substanta de a proprietarului de net, care momentan e sotul meu. Nu o regasesc. Daca e ceva legat de relatiile intre net si sotul meu voi intenta instantaneu divort si tot instantaneu voi cere mana preaiubitului Ba'sel (asa il alint eu)pe care sper sa il port spre cele mai verzi plaiuri ale existentei, acolo unde nici lacrimi nici intristare nu e. Apreciez ca actualul sot nu ma merita dat fiind incapatanarea cu care spera ca Ba'sel sa intre in puscarie. Nu pot spune ce ganduri negre il poarta spre suavele boboace ( un boboc, doi boboci, o boboaca, doua boboace, ca sa fim in dex ) descendente ale speciei Ba'sel, caci e o adevarata specie,net superioara noua. Sotul actual zice ca Spanchchelby ar trebui sa traiasca pe pamant inca macar 500 de ani ca sa plateasca prostiile pe care le-a facut. Spanchchelby e tot o alintatura de-a mea in intersectia virtutilor vizuale si pletuane a maritului.
Eu as vrea sa il vad ca pe o lustra, pe un soclu de marmura verde, cu un lantic de aur la glezne. Stiu ca nu se poarta simplu asa ca pentru cadru poate fi legat de o maaaaare ghiulea, dar tot din aur.Nevrednicul meu actual sot zice ca e bine sa fie ghiuleaua mare, asa si bubuiala ar putea fi mare. Nevrednic. Un mare om nu poate intra in eternitate doar cu un part ( asa cum traditional se zice basss ), trebuie o bubuiala mare.