Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia

stefan CAD

#8076 DEMISIE

2014-01-17 00:51

Nici pentru romanii din strainatate nu a facut nimic. Deci sunt interese numai pentru ei.
MOTANUL

#8077 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-01-17 00:51

#8063: - Re: Re: Re: Re: Re:

Haha! Mai incearca tati, hai ca poti! Mai lipseste INCA O CRATIMA si treci la nivelul urmator


Musafir

#8078

2014-01-17 00:52

Mi-e greu sa fac un comentariu decent,in public,la adresa acestui personaj,pe care cele mai urite epitete nu sunt suficiente pentru a-l caracteriza.I-mi doresc sa aiba succes aceasta initiativa geniala a Antenei 3 si sa traiesc ziua in care Traian Basescu v-a da socoteala si va plati efectiv,in fata natiunii si a justitiei,toate pagubele,materiale si morale si-i doresc sa nu inchida ochii pina nu v-a suferi de saracie asa cum traieste poporul pe care vrea sa-l conduca.Asa sa ne ajute Dumnezeu.

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-01-17 00:53



Musafir

#8080

2014-01-17 00:53

Fara cuvinte. Ce poti sa mai comentezi cand stii ce fel de om este Basescu.

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-01-17 00:53



Musafir

#8082

2014-01-17 00:53

Sa scapam de diabolik...sa-si ia gasca si sa se perinde impreuna pe la racoare...

Musafir

#8083 Fara subiect, doar predicat

2014-01-17 00:53

Nevrednicilor, am postat si eu opinia personala, diferita ca substanta de a proprietarului de net, care momentan e sotul meu. Nu o regasesc. Daca e ceva legat de relatiile intre net si sotul meu voi intenta instantaneu divort si tot instantaneu voi cere mana preaiubitului Ba'sel (asa il alint eu)pe care sper sa il port spre cele mai verzi plaiuri ale existentei, acolo unde nici lacrimi nici intristare nu e. Apreciez ca actualul sot nu ma merita dat fiind incapatanarea cu care spera ca Ba'sel sa intre in puscarie. Nu pot spune ce ganduri negre il poarta spre suavele boboace ( un boboc, doi boboci, o boboaca, doua boboace, ca sa fim in dex ) descendente ale speciei Ba'sel, caci e o adevarata specie,net superioara noua. Sotul actual zice ca Spanchchelby ar trebui sa traiasca pe pamant inca macar 500 de ani ca sa plateasca prostiile pe care le-a facut. Spanchchelby e tot o alintatura de-a mea in intersectia virtutilor vizuale si pletuane a maritului.
Eu as vrea sa il vad ca pe o lustra, pe un soclu de marmura verde, cu un lantic de aur la glezne. Stiu ca nu se poarta simplu asa ca pentru cadru poate fi legat de o maaaaare ghiulea, dar tot din aur.Nevrednicul meu actual sot zice ca e bine sa fie ghiuleaua mare, asa si bubuiala ar putea fi mare. Nevrednic. Un mare om nu poate intra in eternitate doar cu un part ( asa cum traditional se zice basss ), trebuie o bubuiala mare.

Musafir

#8084

2014-01-17 00:53

De la Cotroceni sa fie insotit direct la " BRUTARIE".

Musafir

#8085

2014-01-17 00:53

demisia presedintelui
mihai.fintea@yahoo.com

#8086 comentariu

2014-01-17 00:54

OUT - cu acest individ. nu e nevoie de comentariu-e risipa de efort- deja e socant ca, conform unei increderi dam votul unui individ si trebuie sa-l sup0rtam tot mandatul. Dorinta mea e utopica = cine candideaza sa intre in GROAPA cu LEI -ca spartanii .De iese intreg sa conduca. As avea inima impacata ca barem s-a luptat ptr. un scop NOBIL.

Musafir

#8087

2014-01-17 00:54

Dupa asemenea discriminare flagranta, irefutabila, presedintele in functie ar trebui anchetat sau sa ne citeze public legea care prevede super imunitatea prezidentiala. Domnului presedinte, va urez sa respectati legea, citati-ne legea care prevede imunitatea de care beneficiati sau supuneitva anchetelor de rigoare, sau admiteti modul ilegal in care operati si va rog, fara pixeli albastri in codul penal. Ori e legea ori nu e legea. You cant have it both ways and still claim you're a champion of justice sir.

PS Iertati-mi gramatica, nu am mai pasit pe plaiuri de ceva vreme, si totusi, nu am uitat romana pe aeroport.
Campion al justitiei, respecta legea. Nu uita ca institutia presidentiala pe care o personifici temporar, represinta prin lege, unanim, toti romanii, chiar si pe cei pe care nu ii placi, cuvantul 'toti' ar trebui sa fie destul de explicativ indiferent de cum doriti sa il interpretati.
nouser

#8088 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-01-17 00:54

#8074: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Mai ai o incercare, tarane! Ai uitat o cratima.. dar probabil asa te.a invatat biata ma.ta :)))

 

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-01-17 00:55



Musafir

#8090

2014-01-17 00:55

Basescu e mai prost decat noaptea. Cum ai putea sa faci afaceri de acest gen chiar punandu-ti fiica la inaintare???
MIRCEA BADEA

#8091 MOARTE LUI BASESCU SI LA TOATA CLASA POLITICA DIN ROMNIA

2014-01-17 00:55

SA VA BAG IN PIZDA MAMII VOASTRE DE CRETINI , IMBECILI SI HANDICAPATI MINTAL CARE ATI VOTAT CU BASESCU SI CARE IL SUSTINETI ,MA PIS PE VOI DE ROMANII VA MERITATI SOARTA CU VARF SI INDESAT
nouser

#8092 Re: Re: Re: Re:

2014-01-17 00:55

#8056: NE CACAM RESPECTUOS PE TELEVIZIUNEA VOASTRA HAZNAUA END - Re: Re: Re:

Incerci sa.ti exprimi opinia si ce răspuns primesti de la taranii astia retardati? Doar injuraturi..Pentru ca mai mult nu ii duce minte.. pacat..

Eu zic sa facem o petitie si sa cerem eutanasierea telespectatorilor fideli si retardati ai antenelor.. :)))

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-01-17 00:55



Musafir

#8094

2014-01-17 00:55

De cate ori iese la ora fixa cucu mi se face rau...

Musafir

#8095

2014-01-17 00:57

are onoare?

Musafir

#8096

2014-01-17 00:57

Suspendatul,Basicadin garaj guvernatorul cu aspazia,zegrean....etc acum sau inmultit nominalizati de cel de mai sus....Sasiul,miopulu....sa ma aresteze si pe mine..sa eutanasiem copii...si sa marim alocatiile la caini...javre....si sa mai scoatem un nou alfabet si o carte de agramatica....ptr raraita si inculta,analfabeta de fisa...Mi se face greata de aceasta familie....Nu imi este frica nici de acest haiduc...si de acoliti lui distrusi.......!

Musafir

#8097 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-01-17 00:57

#8088: nouser - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Fuga, fuguta la Eba botoxata, poate o poti invata tu un pic de gramatica. I-ar prinde bine. Asa poate ajungi si sa dai o limba presedintelui tau.


Musafir

#8098

2014-01-17 00:57

la puscarie cu el

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-01-17 00:57



Musafir

#8100

2014-01-17 00:57

Domnule Băsescu, nu fi prost, demisionează și du-te cu vaporul sau cu pluta unde vrei matale, pe mare, căci marea este țara ta...