Abuzurile din Romania trec oceanul


Musafir

/ #23089

2014-01-12 19:41

Domnilor.Am fost batuta in fta blocului unde locuiesc in Sebis Jud. ARAD,in data de 13.03.2006 cu 30 lovituri cu parul de catre mercenari platiti si adusi la locul savarsirii faptei de catre un Ofiter SIPI UM 0215 Arad,in persoana lui CURT CRISTIAN, am avut peste 65 zile de ingrijiri medicale si nici pana in prezent dosarul penal Nr,1169/P/2009 aflat pe rol la Parchetul de pe langa Inalta Curte de Casatie si Jutitie nu s-a solutionat, desi am scris petitii la TRAIAN BASESCU de 2 ori. Finul lui TRAIAN BASESCU, FALCA GHEORGHE- Primarul Aradului il sustine pe ofiterul CURT CRITIAN si normal ca sa nu se intreprinda nimic in dosar. Daca merg cu autoturismul propriu i ma intalnesc in trafic cu CURT CRITIAN, acesta face gesturi cum ca ar intra frontal cu autoturismul sau in autoturismul meu, indiferent cine conduce masina noastra.Odata eram in masina eu si sotul in spate, iar la volan si in dreapat soferului erau copii mei, ne=am intalnit cu CURT CRISTIAN in trafic si a facut acelas gest de intimidare, eram martori intreaga familie. Pana cand si pana unde se v-a merge cu abuzurile celor apropriati ai lui Traian Basescu? Sau probabil eu trebuia sa mor sa se fi instrumentat dosarul? Doresc ca doarul sa fie instrumentat, nu sa fie pierdut prin dosare!!!