Abuzurile din Romania trec oceanul

helen isterica

/ #18232 Prostituata din pleș coi

2014-01-11 17:58

Recunoaşteţi că va plăcut marşul târfelor de la londra şi vă rugăm să-l organizaţi şi dumneavoastră împreună cu pd-l, unde este destulă materie primă şi să ştiţi că vă admir din punct de vedere dendrologic, politic şi sexual, pentru că sunteţi înaltă, aveţi atâtea calităţi de expus încât nu ştiu ce să mai spun... Vă respect şi prostia dumneavoastră imensă, intensă, întreagă şi asumată sub deviza portocalie I am a big slut! Vă respect şi incultura dumneavoastră care mi se pare vastă, şi ciorapii roşii care se asortează minunat cu prostia dumneavoastră elevată. Îmi place şi cum călăreşte iapa calul în peisaj turistic, rustic, ministerial şi vamal. Îmi place foarte mult cum vă plimbaţi prin parlamentul României, de parcă aţi face centură, oricum eu vă respect pentru că sunteţi o haimana nesimţită cu bilete şi bileţele fel de fel, cu casuţa voastră cuibuşor de nebunii de prin Mihăileanu şi atâtea alte jocuri şi jucării pentru care eu vă respect ca membru pd-l. Eu vă respect foatre mult pentru că sunteţi regina kaka maka din Pleşcoi cu un coin… nimeni n-are atâţia bani ca dumneavoastră… un adevărat sistem monetar… să achiţi 3 milioane de euro aşa, dintr-o dată, într-o rată, primului venit, despre care nici nu ştii cum îl cheamă…e o mare nedumerire ascunsă de regionalizare, mascată de reforma administrativă, deci de scandaluri create pentru aşa ceva…aşa că dăi ’nainte cu tupeu şi ţine aparenţele de mironosiţă că noi aşa te vrem, să-l îmbrobodeşti cu eşarfele m.a.t.a.le scumpe pe chiorul ăsta de basescu, că şi aşa nu vede prea bine, şi să le-arătăm noi ce-nseamnă urdea, zer şi alte produse etnobotanice… aşa că vorba matale înţeleaptă dacă avem preşedintele avem tot ce vrem noi: şi legea capitalei, şi reorganizare administrativ-teritorială, şi referendum, pe care dacă vrem îl avem, dacă nu, nu... aşa că nu vă mai rămâne decât să vă doriţi să treceţi prin parlament ca o lege asumată, dacă lumea nu vă vrea la referendum...adică aşa, ca o paraşută portocalie pe centura capitalei... cu sprijin de la presedintele jucator care va este l a l.a.t.u.r.i. Este jucator pe la toate chermezele cu bercea mondialul, cu interlopii si cu altii de teapa lui, dar nu prea joaca pe plan international, pentru ca n-are cu cine. Sarkozy nu vrea, se vede, nu-l acceptă, pentru ca n-are nevoie de tainul dumnealui, Berlusconi nu vrea nici el, si-i face un semn la cap, pesemne că este dus cu pluta…că flotă nu mai are…Angela Merkel nu vrea nici ea sa se compromita cu un asemenea jeg...doar Bercea mondialul, cumatru ministru Igas, cumatru Falcă, cumatru Nicolaiciuc… planeta râde de noi…n-a văzut aşa gunoi…Recunosc că-mi place foarte mult şi cum staţi desfacută la plajă ca să vadă turiştii întreg litoralul românesc, toată plaja neruşinării dumneavoastră doamnă ministru… Imi place si faptul decolteului dumneavoastra ca turistii sa zareasca si statiunile noastre…Va admir doamna ministru pentru ca reusiti sa calariti zilnic atatea ministere, ca rasplata de la j.a.v.r.a. ordinara pentru casa din Mihaileanu pe care si-a atrbuit-o incorect, iar dumneavoastra doamna ministru atat de corect ati legalizat aceasta incorectitudine… cum sa nu-mi placa de dumneavoastra doamna ministru…Imi mai place si cum suna clopoţelul şi de prin văi s-adună gaşca asta de băştepţi din energie: urdea, stolojan, cucos, bercea, basescu… toţi mondiali, toţi barosani, pungaşi de viţă veche… şi toţi într-o ureche! Toate aceste argumente logice, lingvistice, juridice, dendrologice, somatice, ma fac sa afirm si sa sper ca dumneavoastra sunteti salvarea pedelatrailor competenti! …Fiind urmasa lui traian basescu…sunteti, intr-adevar, prototipul, sau, mai adanc, arhetipul monumental al pedelistului parvenit si corupt, parvenit dintr-o lume a prostituţiei, pe care aţi urcat-o la cel mai înalt nivel, murdărind totul…culoarea portocalie v-a fost şansa…se vede clar, din marturisirea dumneavoastra, ca sunteti o urmasa model a lui nea traian dipsomanu’… Asa că, în final, nu vă mai legaţi de băieţii din opozitie,... n-are niciun rost...criticaţi actul de guvernare, care este deplorabil, sau mai bine mergeti să vă mai puţuiţi... În privinţa poneilor… ce să spun… recunosc că sunt drăguţi dar sunt mici pentru dumneavoastră… nu va pot satisface doamnă ministru… dumneavoastră aţi avea nevoie de un armăsar… că doar sunteţi Maria Tereza…