Abuzurile din Romania trec oceanul


Musafir

/ #15757

2014-01-11 06:40

Draga domnule Presedinte,
Va rog sa-l ajutati pe presedintele nostru sa-si gaseasca linistea necesara derularii in bune conditiuni a mult prea apropiatelor lucrari de primavara la mosia de la Nana.
Pentru aceasta va rog sa va rugati consilierii sa ne trimita o adresa cu:
- numarul procurorilor pe care i-ati numit de cand sunteti Presedintele SUA ca doar dumneavoastra faceti asta
- cate telefoane ati dat Procurorului General al SUA ca sa va interesati de bunul mers al justitiei si al dosarelor adversarilor dumneavoastra politici.Banuiesc ca aveti si adversari si Procuror General.Asa domnul presedinte al vostru, pardon al nostru, va fi linistit si va putea arata documentul de la dumneavoastra si la Comisia Europeana si poporului roaman are nu-l intelege.
- Vazand ca aveti copii , sa va traiasca si sa va aduca numai bucurii, va rog sa ne spuneti , eu cred ca sunteti un tata responsabil, ce ati aranjat pentru ei ca sa le fie bine dupa ce se va incheia mandatul. Un post bun de notar cu contracte banoase, o retrocedare undeva, facilitati la credite.Ca sa vada lumea ca totul e legal si moral ce mama naiba.
Cu speranta ca voi primi raspuns la rugamintea mea va urez multa sanatate atat dumneavoastra cat si Primei doamne si copiilor .
Multumesc mult.Va pup.