Abuzurile din Romania trec oceanul


Musafir

/ #11267

2014-01-10 12:53

derapajele grave de la democratie, subminarea constanta a statului de drept,incalcarea sistematica a constitutiei, presiunea constanta asupra serviciilor si justitiei,discriminarea pe criterii etnice si minciuna il caracterizeaza pe acest presedinte al celor carora nu le pasa, al celor care nu au iesit la vot. Pretinde ca nu a colaborat cu securitatea ? Noi cei care am trait sub teroarea acestei politii politice stim ca nu putea ajunge reprezentantul Navrom la Anvers fara a fi cel putin spion si turnator activ al acesteia. Acest cabotin traieste si astazi conform sloganului stalinist "cine nu este cu noi este impotriva noastra". Foloseste aceeasi propaganda desantata ca si pe vremea comunismului. Este exponentul si simbolul acelor vremuri. Este cosmarul meu permanent, cel mai cumplit cosmar posibil. Este intruchiparea raului absolut. Nici comunismul nu l-am urat asa cum il urasc pe acest individ hotarat sa "sabordeze" Romania. Am ferma convingere ca un nou referendum pentru demiterea acestui impostor ne-ar costa mult mai putin decat ne-au costat si ne costa inca minciunile si gafele lui si ale slugilor lui. Trezeste-te U.S.L. ! Nu trebuie lasat sa-si termine mandatul acest rege al minciunii. Minciuna, sperjurul, ura, razbunarea ordinara, dezbinarea, calomnia josnica au fost si sunt instrumentele sale de lucru. Pleaca odata, nu te mai vrea nici un roman intreg la cap !