Abuzurile din Romania trec oceanul


Musafir

/ #3605

2014-01-09 20:30

sint de acord cu propunerea lui mircea badea de aseara, 08.01.2014. parlamentul este la dispozitia cetatenilor romani, platit de acestia si nu sint de acord sa platesc sederea in vacanta a parlamentarilor in timp ce ametitul asta sare pe spinarile noastre. vreau sa se intruneasca parlam pt punerea pe ordinea de zi a propunerii lui ghise din toamna trecuta. prea multa atitudine de bascalie in parlament si prea putin bun simt si seriozitate la adresa treburilor adevarate ale acestei tari. basescu sa nu mai stea nici o secunda la presedintie! NU MAI AM RABDARE UN AN. eu nu vreau sa traiesc in afara tarii. ideea lui ghise e perfecta si legala. nu mi-a placut atitudinea parlamentarilor cind ghise a sustinut aceasta idee in parlament. massa parlamentarilor e josnica. daca nu le place activitatea legislativa sau le depasesete capacitatile intelectuale sa se duca acasa; nu-i tine nimeni cu forta. un operator ecologic daca nu matura bine strada este dat afara din slujba. pe astia care trateaza treburile tarii cu dispret si incompetenta eu ii vreau zburati. insistati pe ideea lui ghise, va rog! basescu nu mai trebuie sa aiba nici o secunda de presed.