Abuzurile din Romania trec oceanul

Sebi

/ #2484

2014-01-09 20:19

Cu regret in suflet, trebuie sa arat ca am ajuns de bataia bataii de joc a circarului de cotroceni si a gastii lui mafioto-securiste. Nu am crezut vre-odata ca marea democratie occidentala este o golaneala de mahala damboviteana, la care contribuie absolut negativ state ca : SUA, Germania, Anglia, Olanda, Danemarca, Franta , etc - care promoveaza permanent doar neofascismul economico-financiar cotropitor . Deocamdata sunt un cetatean european corect si vertical, care vede absolut real felul in care democratiile occidentale, apara regimul ticalosit si jegos al javrei oredinare de la Cotroceni. Ne-am saturat de aceasta atitudine din partea politicienilor tarilor occidentale, de catalogare a romanilor drept cetateni de rang josnic si ar fi mai bine ca acestia sa vada in ograda priprie, contributia tarilor lor pe plan mondial. Sa va fie rusine tuturor conducatorilor si politicienilor statelor occidentale si sa stiti ca ne-am saturat de "indicatiilii" voastre marsave, de manevrele oribile de culise vizavii de spatiul Schengen. Jos labele de pe Romania si mai ales de pe resursele sale naturale.