Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

OLTCINE

/ #15374 Re: Re: OAMENII.....

2014-01-09 12:24

#15368: MARCU CARE TRAGE-N.... - Re: OAMENII..... PARERI/IPOTEZE/AIURELI

"Sunt speriati si de acest DUMITRU-DE LA PITESTI.Oamenii stiu sa disece, vedeti-va de treaba ! NU SE MAI INSCRIU CU OCHII INCHISI ! Asta e mai diplomat, nu a iesit la discursuri, nu promite, parca are si ceva prezenta scenica. Asa ca voi de la VICTORIA, nu o mai dati cu presupusu, ne-am cam saturat de toti. Nu ne mai lasam pacaliti asa de usor! "

Din pacate asta este marea problema. DUMITRU "e mai diplomat, nu a iesit la discursuri, nu promite, parca are si ceva prezenta scenica"

1. Daca vrei prezenta scenica , te duci la teatru

2. Daca vrei diplomatie , te uiti pe Antena 3 si apoi te duci la vot asa cum ai mai facut-o

3. Nu a iesit la la discursuri , te contrazic

4. Nu promite. Nu va promis voua pentru ca deocamdata nu a avut de ce, dar oare la oamenii pe care i-a pastorit pana acum si de care s-a ales paradaul oare nu le-a promis nimic?

Sa nu uitati ca nimeni nu urmareste altceva decat interesul personal, indiferent de cum s-ar numii el.

Exemplu: de cei de la victoria nici nu vreau sa vorbesc pt. ca nu sunt altceva decat niste profitori ai situatiei, dar ma intreb asa ca un tampit de ce oare domnii de la SLO si aici vorbesc despre cei pe care i-am platit douazeci si ceva de ani si s-au huzurit cu banii nostrii (ai prostilor) nu au binevoit din respect daca nu din obligatie , sa vina 0 singura data si sa ne sustina si pe noi cei disponibilizati intr-o instanta la tribunal.

Concluzia este ca ei de fapt nu au nevoie si nu ii intereseaza altceva decat cotizatia voastra de pe care mai pot huzurii si ei catva timp (indiferent de nume si culoare)