Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

ALEXANDRU MORCOASE

/ #15042 Ptr 15030 despre personalitate si altele

2013-12-30 13:23

În primul rînd personalitatea se cîstiga,în al doilea rînd la guvern am ajuns ptr ca asta am vrut de la prima greva a foamei,în schimb purtator de cuvînt al salariatilor si doleantele prezentate sefului de cabinet ,Ministrei dialogului social si Ministrului ec Gerea au fost facute de mine în persoana cu un material care a fost afisat si în combinat si din care daca nu ai apucat sa citesti cînd ne întîlnim îti dau si tie unul.Referitor la avantaje slava domnului ca sînt sanatos,si ca pot lupta oricînd si cu fruntea sus ptr ca am coloana si nu sînt un om care se ascunde dupa deget asa cum fac alti.În cazul în care nu ai vazut interviul din fata guvernului dat de mine,atunci poti sti ca nu ma multumit deloc discutia avuta la sediul guvernului,drept care am si refuzat sa ies din greva foamei,tu crezi ce vrei si poti spune orice despre mine,în schimb ieu vreau cu totul altceva si asta voi face,o unitate între noi ptr ca avem mare nevoie ptr a ne spune oful si a mai realiza ceva,ieu sînt optimist si cred ca putem face ceva împreuna.SANATATE ÎTI DORESC SI SA LASAM DUSMANIA LA OPARTE PTR CA ALTFEL NU AVEM NIMIC DE CÎSTIGAT:::UNITI TOTI REALIZAM IMPOSIBILUL.