Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

un fost salariat OLTCHIM

/ #10355 Re:

2013-10-20 20:37

#10255: -

Salut KKONDUCEREA OLTCHIM!

Bai domnule care citesti dar nu intelegi. Bai domnule care vezi numai barna din fundul altuia. Bai, ori esti, ori nu esti. Dar eu cred ca esti! In mintea ta de kkonducator de oltchim, nu exista decat doua-trei lucruri si alea praf de stele. Ma rog, atata minte are un kkonducator de talia ta. Ca tu nu esti mai bou sau mai special (ca tot imi atargi mie atentia) stiam. Eu sunt "mai special". Asta-i tot in ceea ce priveste jignirile si bascalia kkam atata cunosti tu.

Ca nu iti/va convine "ordonanta mea" este clar. Si pot sa iti explic simplu: mintiti in acte oficiale si o sa platiti pentru asta incepand cu data de 28 octombrie 2013. Sa iti pregatesti bagajelul pentru ca o sa va mutati (impreuna cu "Cernev e vinovat pentru tot si judiciarii") langa Gigi si tagma lui. Sunt in curs de strangere de plangeri impotriva voastra. Asa ca o sa va pregatiti plecarea la mititica.

Bai "mai special"-ule, Ordonanta nu am dat-o eu ci prietenii tai incapabili de a oferi alternative. Modul tau de a raspunde intrebarilor mele (de fapt nu sunt numai ale mele ci a mult prea multor persoane cu bun-simt care au lucrat sau inca mai muncesc in oltchim) arata impotenta mintii voastre de kkonducatori. In stilul antenatrei de care mentionezi mataluta (adica un picut de adevar plus multe barbute, petarde si fumigene) citesti si pierzi sirul celor citite. Citeaza tu din cele doua mesaje pe care le-am postat unde apare ceea ce citezi tu, "Cernev e vinovat pentru tot si judiciarii". Nu o sa gasesti pentru ca nu am scris asa ceva.

 

ACUMA (ca sa tip un pic la KKonducerea OLTCHIM) TE ROG SA IMI RASPUNZI LA INTREBARILE DIN CELE 2 MESAJE ANTERIOARE. Daca nu poti, TE ROG URAT SA NU MAI POSTEZI pe acest forum.

Si, dupa cum spuneam intr-un mesaj anterior, esti/sunteti doar niste amarati NESIMTITI.

MULTUMESC KKONDUCERII OLTCHIM!