S.O.S. familia!


Musafir

/ #2685

2013-10-06 14:18

As dori sa adaug si sa subliniez inca o data ideea unui alt musafir, si anume: daca intr-o familie normala nerodirea este o disfunctionalitate (in general o neputinta fizica) accidentala, care poate avea cauze diverse, uneori chiar necunoscute sau nebanuite de cei doi soti, si pe care uneori nici medicii nu le pot descoperi, homosexualitatea este o disfunctionalitate in sine, si o alegere gresita, stiuta clar si consimtita de cele doua persoane, pentru ca lucrurile merg de la sine contra firii. Iar pentru persoana care a spus ca dna Captilin va fi un zero la stanga in curand, foarte rusinos! Aduceti argumente, dragi prieteni! Nu mai jigniti! Cititi intai toate comentariile si o sa vedeti ca de cate ori ati atacat si vi s-a raspuns, ati fost lasati apoi fara replica! Adevarul nu-l poti invinge! Te poti incapatana, te poti da cu fundul de pamant. Poti sa faci cum vrei tu. Dar el, tot in picioare ramane! Asa au facut si comunistii, au crezut ca daca au castigat, si au avut puterea, l-au inabusit! Nu uitati, fratilor, ca minciuna are picioare scurte, si gloria ei, nu dureaza mult! Doamna va avea sustinere puternica din partea noastra, a tuturor romanilor, familistilor, iubitori de patrie si credinta stramoseasca si stiu cu tarie ca suntem un neam de oameni care la nevoie, vom lupta cu tot ce avem ca sa demascam Neadevarul! Si pentru ca tot v-ati lansat in prezicei ca se va legaliza candva, sau nu se va legaliza in curand, din aceeasi categorie, dat-mi voie sa prevad si eu ceva: Ca in Romania, nu se va legaliza deloc! Punct! Va rugam, fratilor, cititi toate comentariile care s-au scris pana acum, din ele tot trebuie sa intelegeti ceva. Ori daca va mai lansati la discutie, sariti cu argumente concrete, ca vorba Doamnei Dana, am vazut si eu, nu aveti discurs coerent! V-au demontat crestinii nostri fiecare afirmatie sau incercare de a ne convinge. Voi va comparati cu animalele, faceti asa niste confuzii si cate altele! De nu ne convine noua, cand vedem cum si unde vreti voi sa va coborati! Atunci, cum o mai tineti tot pe a voastra? Eu stiu sigur ca argumente nu veti gasi, dar uite, incercati, puneti aici, ca fiecare are dreptul! Dar nu prostii, mai!Jigniri si tampenii! Dea Bunul Dumnezeu sa va indreptati!



Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...