S.O.S. familia!


Musafir

/ #2596

2013-09-19 06:25

Suntem o tara in care mai bine de 85% s-au declarat crestini. Dumnezeu spune foarte clar in Biblie, casatoria intre doua persoane de acelasi sex este un pacat si Dumnezeu de la inceput a lasat ca familia sa fie formata din barbat si femeie. Cine crede ca te nasti homosexual este doar intoxicat de cei care vor sa introduca in lume homosexualitatea. Aceasta este o boala a sufletului, sau mai bine spus in termeni religiosi, este un pacat pe care oamenii vor sa il faca public si fara nici o remuscare fata de cei din jurul lor. Sa nu uitam de ce au fost nimicite cetatile Sodoma si Gomora (care de putina vreme au si fost descoperite de cercetatori). Unul din marile pacate care se savarseau in aceste cetati era homosexualitatea. Ganditi-va doar ca am ajuns vremuri in care aceasta "boala" a ajuns sa fie o alegere. Fiecare alege daca vrea sa fie homosexual sau nu. Intrebarea mea este: Cine alege sa fie contaminat de o boala, chiar si una sufleteasca sau mentala? Eu unul cred ca nimeni nu doreste acest lucru decat daca nu are nici o frica de Dumnezeu.



Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...