S.O.S. familia!


Musafir

/ #11

2013-09-07 14:14

Limbajul meu va fi unul dur dar nu intentionez sa imbrac rahatul in poleiala.Deci suportati.Mizeria care ni se impune are un scop;acela de a impiedica procreerea.Sintem prea multi.Cum altfel poti stapini si manipula un individ decit aducindu-l in stare de leguma.Intoarcerea chilotilor patati pe dos in fata societatii,a copiilor,a celor pudici ,religiosi sau pur si simplu normali ,este deja o oroare fara margini.Daca pina acum nu am fost interesata de acest comportament deviant,gindindu-ma ca nu-i vad ,nu-i cunosc si treaba lor ce fac in dormitor daca nu vor sa se trateze,faptul ca legea ne impune sa privim tot rahatul asta ca pe o normalitate,ma infurie de-a dreptul.Nu eu gindesc subversiv ci niste minti bolnave ne obliga sa asistam la o inversare brutala a scarii valorilor. Si cum eu vad problema cam asa;ca si violatorii,pedofilii,criminalii,zoofilii,incestuosii sint tot atit de oameni ca si homosexualii avind se pare si ei normalitatea lor din moment ce raspunzator de comportament este tot vreun cromozom.ori vreo gena jucausa,hai domnule sa iesim in strada sa le legalizam pe toate.Cum ies aia in strada sa le admiram chilotii plini de rahat,pac si noi linga ei pentru a legaliza toate cele enumerate mai sus.Ei se joaca cu mintile noastre,hai sa ne jucam si noi cu nervii lor...Mai este totusi un aspect la care m-am gindit de multe ori.Poate bolnavii astia sint o tinta domnule.Poate se doreste scoaterea lor din birlog tocmai pentru a-i inventaria.Cum sa ,,cerni griul de neghina''altfel? Daca ne gindim bine,in rindul lor s-a aruncat virusul HIV pentru prima data.Si printre prostituate.Astept comentarii la comentariu.



Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...