Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

ASTA-I CORECTITUDINE?

/ #4266 ex. #4265 CORECT

2013-06-04 17:02

Mare dreptate ai!
Cand ai scris acest comentariu aveai oglinda-n fata si te descriai la fix (aproape la fix). Daca ma uit la ora la care ai postat acest comentariu cred ca ar fi trebuit sa muncesti nu sa postezi pe aceasta petitie! Sau poate asta este jobul tau? De postac! 
Postand pe acest site nu faci decat sa te califici, cu brio, in profilul descris pentru un om al muncii din vremea si sub tutela celor aflati acum si vremelnic la conducerea Oltchim "Japitele care nu au de lucru au ramas pe sit-ul asta sa injure pe cei care muncesc" si eu zic care au muncit zeci de ani pentru Oltchim.

Acelasi lucru il observ si la cei care au postat astazi, in cele 8 ore care ar fi trebuit sa fie de munca pentru si in folosul Oltchim, deasupra ta la nr. 4260, 4261, 4262, 4263, 4264. Si aici trebuie sa spun ca sunt cateva comentarii urate cu un limbaj inacceptabil si care car trebui sterse de autorul petitiei.

Cred ca ar fi cazul sa fiti demni si sa-l lasati pe Roibu in pace. Trebuie sa va ocupati de Oltchim si de scoaterea lui de pe "linia moarta" a falimentului iminent.
STOPATI PIERDERILE OLTCHIM!