Sprijiniti-l pe Dr. Rusu Florin

Dr. Anastasiu

/ #65

2013-04-14 16:54

Stimata colega Ana-Maria, al cui IQ este scazut, ca tot n-am priceput.
Eu nu vad mai departe de media? Eu nu vad mai departe de flagrant?
Sau tu, ce esti intr-o stare de negare si nici macar nu iei in considerare faptul ca ar fi putut sa fie sfarsitul drumului pentru un spagar cu vechime.
De ce avea asupra lui acele plicuri cu bani pe care erau inscrise numele pacientilor? Poate au fost plantate in buzunarele acestuia...

@Eli: daca eu sunt profesor universitar si fac in asa fel incat firma X sa castige la o licitatie publica nu este infractiune? Sau nici acolo nu este cazul sa vorbim despre coruptie, pt ca respectivul este profesor universitar, d.h.c s.a titulaturi academice?
Mi-ar placea sa va aflato si voi in situatia parintilor, sa vedeti cum este sa munciti pe 16 milioane lunar, iar apoi sa vina cativa care sa ii ceara pentru un serviciu ce deja este platit!
Ai ceva impotriva sistemului? Atunci fa-o IMPOTRIVA SISTEMULUI! Nu impotriva pacientului.
Iar apoi, tot spagarii fara scrupule se bat cu pumnii in piept ca ei fac medicina pentru oameni!
Tare sunt curios cati dintre voi ati face medicina daca n-ar mai fi spagi.
Eu inca ma rog sa se dea dracului jos Casa nationala de asigurari iar spitalele sa depinda de un tert (nu stat), sa va puna la munca, sa vedeti cum este sa munciti pe bune!

Va salut dragi colegi, "elita societatii" :)