Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Alain

/ #3366

2013-04-13 18:46

...ei... aici e diferentierea sa zic asa....

...din punctul meu de vedere, si nu numai al meu, lucrurile astea trebuiau facute cam din toamna, si in iarna, cand au fost grevele alea ale foamei - atunci, nu trebuia sa-i lasam - si crede-ma, mor de oftica, atunci se putea face ceva, trebuia sa nu-i lasama pana nu rezolvau problema

de-aia sunt indignat pe diculoiu pentru ca a mintit oamenii si atunci... bleach, nu vreau sa-mi mai amintesc....

...acum, ce sa faci, ca vin eu sa va spun ca nu stiu ce jocuri de culise sunt in spate... incepem iar cu polemici, si nu mai are rost....

....la acest moment eu stiu ca lucrurile au intrat pe un fagas care duce spre rezolvarea problemelor... insa printre altele, bancile, creditorii...sau cine or fi ei, au spus foarte clar : nu dam bani, pana nu se fac restructurari.

Nu stiu daca ai observat, dar, din solidaritate cu colegii, si noi cei din Victoria am participat la "iesiri" - insa nu putem fi solidari cu ceea ce striga cei de la Transporturi, sau cu ce indica diculoiu sa se strige.... serios acum....